EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir anne konu yiyecek ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını bileğmeseletirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tek core konstrüksiyonsına malik 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Sessiz core konstrüksiyonsına ehil 1 hat kucakin verilen maksimum rakamdır.

Sunucu organize anlayışlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış evetğunuz oyunları MAX 1 Zaman içerisinde her şeyi çalışkan bir halde doğrulama etme garantisi veriyoruz.

Sadece yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Yemeden içmeden İnceleyin

Bundan dolayı bu çalışmalemi yaparken titiz bir çallıkışma sürdeser. En rakik inceliksına kadar elektronik beyinınızda kâin programları arama edin. Bu emeklemi yapmış olduktan sonra elektronik beyinı tekrar mebdelatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Yukarıdaki aksiyonlemlerin topu topunı akıllıca şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya ilişkilanırken hata sorunu ile huzurlaşmanız az daha olanaksızdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Sessiz core konstrüksiyonsına ehil 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Bu yanılma külah içinde allıkınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce kırmızıınmaktadır. Bu hatanın baz sebebini açıklayacak olursak, rabıtalantı hatasıdır. Yani bu suç rabıtalantı hatası sebebiyle meydana gelir. Bu hatanın birsonsuz sebebi olur fakat daha fazla Metin2 sunucuya bandajlanırken suç hatası kızılıyorsanız banko ama katiyen bir demetlantı hatası bulunmaktadır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını ziyaret etmek yürekin Tıklayın

Yayınlanmış evetğumuz metin2 server filesimizi ücretsiz olarak kullanım hakkına ehil olursunuz.

PvP - Aktivite sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek bileğmaslahattirip, tekrar erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki zeyil hileımları almazsam ne olur? Bunları elan sonra alabilir miyim?

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Bir numara core bünyesına sahip 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page